Projekty łazienek Głogów

26 października 2018, In: Głogów, Jak dojechać

Wygodna łazienka to efekt przemyślanych działań, dzięki którym zyskujemy harmonijne i dobrze zagospodarowane przestrzennie miejsce. Stworzenie takiego miejsca, które zazwyczaj nie jest dużą powierzchnią wymaga wprawnego oka i kreatywnego spojrzenia. W naszym salonie oferujemy takie projekty łazienek, które w 100% będą odpowiadały twoim potrzebom a aranżacje łazienek będą odpowiadały obecnym trendom.

Kilka prostych kroków do nowej łazienki

Jeśli chciałbyś odświeżyć lub całkowicie zmienić swoją łazienkę a nie masz na nią pomysłu zgłoś się do naszego salonu. Pomożemy Ci stworzyć projekt nowej łazienki. Co musisz zrobić? Po pierwsze zamówić projekt podając wymiary swojej łazienki.  Ważne są dla nas twoje preferencje, oczekiwania w stosunku do projektu łazienki. Jaki budżet chcesz przeznaczyć na łazienkę, jaki styl najlepiej pasuje do Ciebie i twojego wnętrza, gamę kolorów, które mają się znaleźć w pomieszczeniu a także osobiste preferencje co do mających się znaleźć w łazience udogodnień. Im dokładniej przedstawisz nam swoje potrzeby, tym łatwiej stworzymy dla Ciebie projekt wymarzonej łazienki.

Aranżacje łazienek

W przypadku niewielkiej powierzchni łazienki, niezwykle ważny jest taki sposób aranżacji przestrzeni, aby pomieszczenie było funkcjonalne i równocześnie estetyczne oraz oryginalne. Pomimo małego metrażu można wykorzystać takie rozwiązania, które co do centymetra stworzą idealne i funkcjonale wnętrze. Dzięki takim trikom jak operowanie kolorami ścian i dodatków oraz przemyślanemu wyborowi kolekcji ceramiki łazienkowej można całkowicie odmienić każde wnętrze.

  • rozplanowanie przestrzeni

Najważniejszy etap projektowania to właśnie odpowiednie zaplanowanie i rozmieszczenie niezbędnych urządzeń, tak by korzystanie z łazienki nie było utrudnione z powodu zbyt dużych lub źle ustawionych sprzętów. Zastąpienie dotychczasowej wanny czy postawienie na prysznic bez tradycyjnego brodzika może również optycznie powiększyć przestrzeń użytkową. Musimy pamiętać, że łazienka jest elementem większej całości, dlatego wyposażenie, które się w niej znajdzie w dużej mierze zależy od możliwości jakie dają pozostałe pomieszczenia.

  • twój własny styl w łazience

Urządzając całe mieszkanie zazwyczaj decydujemy się na jeden, przewodni styl, którego elementy pojawiają się w części dziennej, strefie nocnej i higienicznej. Łazienka może być miejscem, które skupi kluczowe cechy dominującego stylu mieszkania. W naszych projektach łazienek uwzględniamy preferencje klienta proponując sprzęty niekoniecznie o uniwersalnych kształtach i monochromatycznej ceramice. Pomagamy stworzyć wnętrze o oryginalnym designie, którego każdy element będzie spójną całością pasującą do pozostałych pomieszczeń. Możemy zaoferować szeroki wybór wzorów, formatów, barw oraz elementów dekoracyjnych, co znacznie ułatwia wykreowanie określonej aranżacji.

Trendy w łazience

Dominujący w obecnych trendach łazienkowych jest styl minimalistyczny z wyraźną inspiracją stylem retro. Ornamenty, lustra, złoto – to interpretacja stylu retro, która włącza do funkcjonalności innowacyjne rozwiązania. Kolejną nowością jest rezygnacja z całkowitego połysku na rzecz matu. Łazienka nie jest zbyt minimalistyczna, ale też nie przytłacza detalami, stawia jedynie jeden mocny akcent.

Z drugiej strony pojawiają się designerskie kształty. W trendach możemy odnaleźć zabudowy pod umywalki w asymetrycznych formach. Mimo asymetryczności projekty nadal pozostają bardzo funkcjonalne, dzięki wyposażeniu w nowoczesne systemy przechowywania i modulacji.

Najbardziej zauważalnym trendem w aranżacji łazienki, jest zacieranie różnic i wplatanie w pomieszczenie elementów z innych wnętrz. Tym samym tworzy się miejsce, które perfekcyjnie komponuje się ze stylem całego mieszkania.

JAK DOJECHAĆ DO SALONU PŁYTEK Z GŁOGOWA?

ZNAJDŹ NASZ SALON Z WYPOSAŻENIEM ŁAZIENEK, PŁYTEK, DRZWI I KLAMEK:
Dzierżoniów, Lubin, Głogów, Legnica, Świdnica