Projektowanie wnętrz - promocja

PROJEKTY WNĘTRZ W SALONACH DOMINO W NIEWIARYGODNYCH CENACH DO KOŃCA STYCZNIA!

17 listopada 2022, In: Aktualności

Jeśli chcecie Państwo zmienić coś w swoim mieszkaniu lub domu albo nabyliście nieruchomość i potrzebujecie pomocy w jej urządzeniu zapraszamy do naszych Salonów. Do końca stycznia 2023 obniżamy ceny projektów wnętrz o 50%! Co to oznacza?

A to, że projekt salonu z aneksem kuchennym kosztuje jedynie 999 zł, ale jest to dopiero cena wyjściowa. Jeżeli zdecydujecie się zakupić u nas podłogi (20%), drzwi(20%) i inne elementy wyposażenia projektowanego pomieszczenia (20%) obniżymy cenę aż o 60% do 399,80 zł!!! A to jest już cena jakiej nie przebije nikt.

Z zastosowaniem maksymalnych rabatów – do końca stycznia ceny projektów pozostałych pomieszczeń kształtują się odpowiednio:

Salon – od 239,80 zł

Sypialnia/Gabinet/Przedpokój – od 159,80.

Dzięki pomocy naszych Projektantów oraz doświadczonych Doradców uzyskacie Państwo idealnie dopasowaną do potrzeb wizję wnętrza, a bardzo szeroka i oparta na najnowszych trendach oferta salonów Domino ułatwi podejmowanie decyzji o wyborze odpowiednich elementów projektowanego pomieszczenia.

Tworzenie projektu przebiega w bardzo komfortowej atmosferze i warunkach. Rozpoczyna się ono inspiracyjnym spotkaniem z Projektantem oraz Doradcą i ustaleniem potrzeb i oczekiwań Klienta jak i wizji stylu wykończenia wnętrza. Kolejny krok to ustalenie rozmieszczenia podstawowych elementów danego pomieszczenia jak np. kanapa, stół, kuchenka, telewizor, itp. Po ustalenia wizji oraz koncepcji wnętrza przechodzimy do wizualizowania pomieszczenia. Jego efektem jest stworzenie wizualizacji pokazującej jak nasze pomieszczenie wyglądać będzie po zrealizowaniu projektu.

Jest także możliwość przygotowania rysunków technicznych dla wykonawcy co jeszcze bardziej ułatwi doprowadzenie do końca całego procesu zmiany lub stworzenia od nowa naszego pomieszczenia.

Bez względu na świetną propozycję projektowania wnętrz „poza łazienkowych” w Salonach Domino obowiązuje nieprzerwanie PROMOCJA – WIZUALIZACJA ŁAZIENKI GRATIS, która cieszy się niezwykłym zainteresowaniem naszych Klientów.

Zapraszamy do Domino!

ZOBACZ PROMOCJĘ NA PROJEKTOWANIE WNĘTRZ