Salony

Salony wyposażenia wnętrz Domino to miejsca, w których pomożemy Ci zaprojektować i stworzyć wymarzoną przestrzeń Twojego domu lub mieszkania. Ponad 30 lat działalności na polskim rynku, zbudowało świadomość i siłę naszej marki. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że największym wyzwaniem dla osób remontujących lub wykańczających swój dom jest odnalezienie inspiracji. Naszym celem jest spowodować, aby to zadanie stało się dla Ciebie czystą przyjemnością.

Salony Domino znajdują się w dwóch dogodnych lokalizacjach – w Dzierżoniowie i Lubinie. Za sprawą nowoczesnych rozwiązań, przygotowując dla Ciebie projekt, masz możliwość zobaczenia swojej przyszłej przestrzeni w technologii 3D. Współpracujemy z wiodącymi producentami wyposażenia wnętrz. Dostarczamy produkty i technologie, z których sami na co dzień korzystamy. Jako firma z rodzinnymi tradycjami, dokładamy wszelkich starań, aby każdy Klient w naszym salonie, mógł poczuć się jak w domu.

Naszym zadaniem jest znaleźć takie rozwiązania, które spełnią oczekiwania każdego Klienta. Wpiszą się w jego styl, gusta i pożądany efekt końcowy. Sekretem sukcesu jest umiejętność słuchania i rozumienia potrzeb naszych Klientów. Opowiedz nam o sobie i Twoich oczekiwaniach. My poddamy Ci inspiracje i wspólnie stworzymy twoje wymarzone cztery kąty.

Domino w liczbach

 • 2100

  Łączna
  powierzchnia
  salonów

 • 900

  Projektów
  zrealizowanych

 • 30

  Ponad 30 lat
  na rynku

 • 6

  Dni w tygodniu
  otwarte

 • 85

  Gotowych
  aranżacji
  w salonach

 • 30

  Czołowych producentów
  płytek z całego świata

Godziny otwarcia

 • SALON DOMINO
  w Dzierżoniowie
  ul. Rzeźnicza 4, Dzierżoniów
  poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00
  sobota 9:00 - 16:00
 • SALON DOMINO
  w Lubinie
  ul. Legnicka 69 B, Lubin
  poniedziałek - piątek 9:00 - 19:00
  sobota 9:00 - 16:00

Dział inwestycji Współpraca z Projektantami i Architektami
Dominika Adamczuk
kom. 885 556 155
e-mail: d.adamczuk@domino.pl

Marki Domino

Skontakuj się z doradcą