Zamrażamy inflację - promocja bez VAT

WIELKIE ZIMOWE PROMOCJE W SALONACH DOMINO!!!!

5 grudnia 2022, In: Aktualności

Na bardzo duże wsparcie mogą liczyć Klienci naszych Salonów w grudniu i styczniu. Firma Domino przygotowała kilka bardzo atrakcyjnych promocji, które ŁĄCZĄ SIĘ ZE SOBĄ!!!

Robiący w Domino zakupy w tym okresie otrzymają PŁYTKI CERAMICZNE I PANELE PODŁOGOWE w cenach obniżonych o wartość podatku VAT. Aby skorzystać z tego wysokiego rabatu wystarczy złożyć zamówienie w dniach od 3.12. do 31.01.

To jednak nie wszystko. Zaliczka zwrotna na bezpłatny projekt łazienki w tym okresie to tylko 99 zł – zamiast standardowych 600 zł za jedno pomieszczenie! Dodatkowo Klienci, którzy skorzystają z projektu łazienki i spełnią warunki promocji otrzymają całkowicie za darmo wysokiej jakości bezrantową miskę wisząca WC o wartości prawie 1000 zł.

Promocja na miski

Szczegóły promocji znajdą Państwo tu:

https://inspiracje.domino.pl/promocja-bez-vat/
——————————————————————

Przypominamy, że cały czas trwa promocja na projekty wnętrz pomieszczeń innych niż łazienka! Do końca stycznia ceny projektów spadają o 50%! To idealny moment na zmiany i odświeżenie swojego mieszkania. Jeśli dokonacie Państwo dodatkowo zakupów do odświeżanych pomieszczeń w naszych salonach – cena projektu spada jeszcze bardziej.

Projektowanie wnętrz - promocja

Szczegóły promocji:

https://inspiracje.domino.pl/projektowanie-wnetrz/

Zapraszamy na zimę z Domino.