Mecz Mikołajkowy

ZAPRASZAMY NA MECZ MIKOŁAJKOWY

2 grudnia 2021, In: Aktualności

Firma DOMINO POLSKA od początku swojego istnienia wspiera regionalne inicjatywy społeczne i sportowe. Integralnym elementem naszej działalności jest wspieranie rozwoju sportowego młodzieży. Jako firma rodzinna cenimy wartości takie jak troska, wrażliwość na cierpienie, wsparcie i rozwój dzieci i młodzieży. Dlatego od wielu lat angażujemy się w różnego rodzaju inicjatywy takie jak:

  • Szlachetna Paczka,
  • Wsparcie rodzinnych domów dziecka i innych instytucji pomagających potrzebującym.
  • Sponsoring klubów sportowych a w szczególności sekcji młodzieżowych.

Jednym z klubów, które od kilku lat wspieramy to koszykarska Polonia Świdnica. Od 10 lat organizujemy też Domino Streetball Cup – wydarzenie społeczno- sportowo-rodzinne mające na celu propagowanie sportu wśród całych rodzin!

Zapraszamy na kolejne wydarzenie, które razem z klubem Domino Polonia Świdnica organizujemy już 12 grudnia (niedziela – godz. 17.00).  W Świdnickiej Hali przy ul. Galla Anonima 1 odbędzie wyjątkowy MECZ MIKOŁAJKOWY. Na wszystkich uczestników czeka mnóstwo atrakcji, konkursów i nagród (także na zakupy w naszym Salonie Łazienek, Drzwi i Podłóg w Dzierżoniowie). Na naszym profilu Facebook (https://www.facebook.com/inspiracjedomino) można wytypować wynik meczu i zdobyć cenne nagrody:). Odwiedzi nas oczywiście Święty Mikołaj z całą masą prezentów, szczególnie dla najmłodszych. 

Planujemy też zbiórkę darów dla najbardziej potrzebujących przed Świętami. Tym razem chcemy pomóc bezdomnym, którymi opiekuje się TOWARZYSTWO POMOCY IM. ŚW. BRATA ALBERTA w Świdnicy. Dlatego prosimy o przyniesienie:
– SŁODYCZY
– ŻYWNOŚCI Z DŁUGIM TERMINEM WAŻNOŚCI (konserwy, oleje, pr. sypkie, soki, itp.)
– PIELUCHOMAJTEK DLA DOROSŁYCH.

 

Niedziela – 12.12.2021, godz. 17.00 Hala Sportowa w Świdnicy, ul. Galla Anonima 1.