A może biała łazienka ze złotem nadającym kunsztu?

Czy nieduża łazienka w bloku może wyglądać bardzo elegancko, a nawet ekskluzywnie? Tym projektem udowadniamy, że zdecydowanie tak! Zamysłem było stworzenie łazienki funkcjonalnej, a zarazem takiej, która pozwoli odprężyć się i zrelaksować będąc jednocześnie wnętrzem o dość wyrafinowanym charakterze.

By wcielić w życie te założenia postawiliśmy na zestawienie bieli, złota oraz lekkiego rysunku marmuru. Taka kolorystyka jest zdecydowanie elegancka i klasyczna, nieco ekstrawagancka, lecz ponadczasowa. Prezentowana łazienka może być częścią mieszkania, które zaprojektowane jest w stylu eleganckiej nowoczesności lub soft glam.

Delikatna, śnieżna lub lekko kremowa biel jest wskazana zwłaszcza do niewielkich wnętrz, które wymagają optycznego powiększenia. Dlatego też w tym przypadku postawiliśmy na taką kolorystykę, która świetnie rozświetla całą przestrzeń. Dodatkowo podobne wrażenie optycznego powiększenia dają lustrzane powierzchnie. Tutaj widać je w połyskliwych dodatkach oraz np. w lustrzanych, złotych fugach. Fugi tego typu są jak biżuteria – mienią się i od razu wpadają w oko, dodatkowo czyniąc łazienkę tak szykowną.

To wnętrze na pewno wydaje się kobiece i wyrafinowane. Dlatego też łazienka taka sprawdzi się w mieszkaniu kobiety, ceniącej sobie otaczanie się najlepszym designem i lubiącej ekskluzywne aranżacje wnętrz. Łazienka ta pozwala na 100% relaks w wolnostojącej wannie jak i wykonanie perfekcyjnego makijażu przy podświetlanym lustrze w dużym formacie. Naszym celem było połączenie najwyższych standardów razem z komfortem, co udało się tutaj w każdym calu.