ŁAZIENKA Z ORNAMENTEM TROPIKALNYCH LIŚCI

Dzisiejsza inspiracja to elegancka i zmysłowa łazienka z odrobiną egzotycznego charakteru. Klasycznie wykończone wnętrze tej łazienki nabrało tropikalnego klimatu za sprawą ściany z motywem egzotycznej palmy, która nie tylko zdobi, ale i pozwala odpłynąć naszym myślom ku wspaniałym podróżom i odkrywaniu nowych, niezwykłych miejsc…

To łazienka o bardzo delikatnym klimacie glamour, nieprzesadnie przytłaczająca wyrafinowaniem, ale elegancka i z klasą. Jasne, bazowe płytki połączyliśmy tutaj z egzotycznym motywem roślinnym, a także z metalizującymi powierzchniami i ze złotem. Złoto idealnie podkreśla szykowny charakter tego wnętrza, ale nie przytłacza, a całość wygląda z klasą. Złota jest tutaj armatura, a także  ramki dekoracyjnych ilustracji na ścianie – to detale, które mimo, iż nieduże nadają charakteru całej łazience. W stylu glamour dużą rolę odgrywają lustra i szklane, czasem kryształowe dodatki – tutaj lustro ma prostą formę, jednak podświetlane jest od tyłu, a całość wygląda bardzo niebanalnie i znakomicie rozświetla przestrzeń.

To, co wyróżnia klasyczny styl glamour to wszelki błysk i lustrzane powierzchnie. Dlatego w łazience tej postawiliśmy na połyskliwe powierzchnie. Ciekawą ozdobą są dwie poprowadzone wzdłuż ścian lustrzane kreski, jako subtelna, a jednocześnie bardzo elegancka forma zdobienia.

Choć łazienka ta nie jest duża, zmieściło się tu dokładnie wszystko, czego trzeba. Prysznic typu walk in to najbardziej komfortowa forma kąpieli, bez żadnych barier, a dodatkowo wyglądająca nowocześnie i minimalistycznie. Szeroka umywalka to kolejny wygodny element łazienkowy – została ona umieszczona na obszernym blacie, na którym można dodatkowo umieścić ulubione perfumy czy kosmetyki. Misa wc jest podwieszona i posiada minimalistyczną formę, a całość łazienki można szybko umyć, przez co wnętrze będzie zawsze świeże i higieniczne.

Choć co najmniej kilka motywów jest tutaj bardzo wyrazistych – egzotyczne liście, złota armatura, duże podświetlane lustro – to jednak skomponowaliśmy to tak, by całość nie przytłaczała i wyglądała jak najsubtelniej. Jeśli więc szukacie projektu z klasą, a równocześnie niebanalnego i ze złoto – egzotycznym motywem, zapraszamy do kontaktu z naszymi projektantami.