Przestrzeń wykorzystana idealnie

Komfortowa łazienka to łazienka pełna przestrzeni, pozwalająca na swobodne korzystanie z sanitariatów. Jak zawsze stanęliśmy więc na wysokości zadania i zaprojektowaliśmy takie wnętrze – wygodne, przestronne, a przy tym w pełni odpowiadające na aktualne trendy łazienkowe. Łazienka ta wygląda bardzo designersko, a przy tym jest idealna dla całej rodziny, zarówno dla fanów odprężających kąpieli w wannie jak i szybkiego, energetyzującego prysznica.

Wnętrze to jest spore i dość ustawne, dlatego pozwoliło nam ono rozmieścić wszelkie elementy salonu kąpielowego dość swobodnie i z fantazją. Przestrzeń wykorzystaliśmy maksymalnie, czego dobrym przykładem jest instalacja sporego prysznica we wnęce. Wszelkie wnęki warto wykorzystywać w ten sposób – to idealne przestrzenie dla kabin prysznicowych lub wanien. Różnego rodzaju modele wanien czy natrysków pozwalają dziś na wkomponowanie ich nawet w dość trudne na pierwszy rzut oka zakamarki – jeśli nie masz na to pomysłu, pomogą Ci w tym nasi projektanci.

W łazience znalazło się także miejsce na dwie umywalki, bidet oraz muszlę wc i elegancką wannę wolnostojącą. To łazienka w pełni przystosowana do potrzeb całej rodziny, a przecież każdy jej członek ma swoje preferencje co do kąpieli – tutaj można w pełni oddać się każdego rodzaju relaksowi.

Wnętrze wygląda schludnie, ponieważ postawiliśmy na jasną, neutralną kolorystykę i nienachalną, geometryczną dekorację na płytkach ściennych we wnęce prysznicowej. To zgodne z najnowocześniejszymi trendami, w których króluje minimalistyczna elegancja. Zadbaliśmy o odpowiednio dużo przestrzeni do przechowywania w postaci szafek, dzięki czemu chemię i kosmetyki można estetycznie schować.

Owalne, podświetlane lustra, bardzo minimalistyczne lampy – sople nad umywalkami i złota armatura to „wisienki” na tym łazienkowym torcie. Łazienka ta to przykład nowoczesnej aranżacji w bardzo eleganckim i wygodnym wydaniu.