W kontrastowych kolorach

Połączenie czerni i bieli to klasyka i trudno tutaj o popełnienie jakiegoś błędu. Nie oznacza to jednak, iż ma wiać nudą! Zwłaszcza, iż założeniem tego wnętrza było stworzyć przestrzeń ponadczasową, ale i elegancką. Dlatego też biel oraz czerń uzupełniliśmy tu rysunkiem marmuru oraz dopełniliśmy złotem. Jaka jest całość? Jest to stylowy salon kąpielowy, który został zaprojektowany z myślą o wygodzie jak i w oparciu o zamiłowanie do tego, co jest w najlepszym guście i reprezentacyjne.

Motywem przewodnim tej łazienki jest marmur w dwóch wariantach – ciemnym oraz jasnym. Ich połączenie sprawia, iż przestrzeń jest dynamiczna. Jasna kolorystyka odpowiednio ją powiększa, zaś ciemne kolory nadają temu wnętrzu elegancji i czynią je wykwintnym. Jest to tym bardziej podkreślone dzięki złotym elementom w dekoracjach, armaturze oraz w oświetleniu – złoto stanowi tutaj kropkę nad „i” i jest niczym piękna biżuteria na tle białego i ciemnego marmuru. Jeśli więc nie chcesz jednolicie białej łazienki i boisz się, iż łazienka ciemna będzie nazbyt przytłaczająca, postaw na duet czerni z bielą, który idealnie się równoważy.

Ale elegancja tego wnętrza to także proste formy. Stylowa ceramika, ciekawe lampy , duże lustro, wszystko tu zostało bardzo szczegółowo dobrane i stanowi harmonijną kompozycję. Proste formy to także łatwość utrzymania wnętrza w czystości, co jest ogromnie istotne z praktycznego punktu widzenia.

Podoba Ci się ten projekt? Wszystkie elementy wykończenia widoczne na wizualizacji znajdziesz w Domino. Nasi projektanci służą radą i wykonują indywidualne projekty w oparciu o wytyczne jakie wskazują nam nasi Klienci. Zapraszamy!