Płytki do kuchni – Głogów

9 stycznia 2019, In: Głogów, Jak dojechać

Budując lub po prostu remontując swój dom albo mieszkanie, przychodzi taki czas, kiedy zastanawiamy się, z jakiego materiału wykonać podłogę, tak aby posłużyła nam kilka dobrych lat, a jej wygląd się nie zmienił po roku lub po prostu, aby nie została uszkodzona, co niesie za sobą dodatkowy koszt.

Jakie płytki do kuchni?

Przy doborze materiału do wykonania podłogi, większość ludzi kieruję się wysokością cen poszczególnych materiałów, rzadko zwracając uwagę na jej wytrzymałość oraz gatunek i klasę materiału, z jakiego został wykonany. Bardzo wiele ludzi wybiera płytki do kuchni, które stanowczo są lepszym rozwiązaniem od paneli podłogowych, ponieważ są bardziej odporne na ścieranie, a także na uszkodzenia mechaniczne, które możemy spowodować przypadkowo opuszczając garnek, lub rozbijając talerz. Zaletą płytek jest to, że podczas gdy gotujemy coś w naszym małym królestwie często zdarza się tak, że wylejemy przypadkowo wodę i zanim zdążymy ją powycierać wsiąknie już w panele, co grozi wybrzuszeniem podłogi i przymusowym remontem. Kolejną zaletą jest to, że gdy spadnie nam coś na podłogę z łatwością to powycieramy i nie zostawimy żadnego śladu na naszej podłodze. W dzisiejszych czasach coraz bardziej popularne staje się ogrzewanie podłogowe, a dzięki płytkom, które znajdą Państwo w naszej ofercie, będziecie mogli cieszyć się ciepłymi podłogami, dzięki specjalnie zastosowanemu materiałowi, który wykorzystujemy w produkcji naszego asortymentu.

Coraz częściej płytki kuchenne znajdują się w domach ludzi, ponieważ ich koszt nie jest wcale większy od zakupu paneli podłogowych. Jednak należy pamiętać, że tak samo, jak przy układaniu paneli potrzebny jest odpowiedni podkład, tak samo przy płytkach musi być dobrany odpowiedni klej do gatunku i wielkości płytek. Źle dobrany klej może spowodować, że płytka po jakimś czasie, odklei się od podłogi i trzeba będzie kleić ją od nowa. Bardzo chętnie wybierane są płytki drewnopodobne o dużych kształtach, należy, jednak pamiętać o odpowiednio dobranej fudze, która z pewnością doda unikalnego wyglądu Twojej podłodze. Dokonując zakupu w naszym sklepie, mają Państwo pewność, że doradzimy jaki rodzaj płytek najbardziej będą pasować do Państwa kuchni, oraz dobierzemy odpowiedni klej. Nasi fachowcy, wykonają również indywidualnie pomiar i wycenę podłogi, całkowicie za darmo. Przy zakupie większej ilości płytek, transport do Państwa również jest całkowicie za darmo.

Płytki na podłogę do kuchni

Wybierając podłogę do kuchni, warto pomyśleć, czy opłaca się wydać parę złoty mniej na materiał słabszej jakości, który posłuży nam bardzo krótko, a może wydać troszkę więcej pieniędzy na lepszy materiał i cieszyć się z pięknego wyglądu podłóg przez długi czas, nie wydając pieniędzy co 2-3 lata na nowy materiał i fachowców, którzy wykonają dla nas usługę. Warto pamiętać, że raz dobrze zainwestowane pieniądze, pozwolą uniknąć nam czego remontowania domu lub mieszkania.

JAK DOJECHAĆ DO SALONU PŁYTEK Z GŁOGOWA?

ZNAJDŹ NASZ SALON Z WYPOSAŻENIEM ŁAZIENEK, PŁYTEK, DRZWI I KLAMEK:
Dzierżoniów, Lubin, Głogów, Legnica, Świdnica