PŁYTKI, PANELE, PODŁOGI – BEZ PODATKU VAT !!!

2 marca 2022, In: Aktualności

Do końca marca nasze salony Łazienek, Drzwi i Podłóg Domino w Dzierżoniowie i Lubinie zapraszają Państwa do skorzystania z wyjątkowej promocji. Promocja dotyczy wszystkich płytek ceramicznych – zarówno ściennych jak i podłogowych, paneli podłogowych – laminowanych, winylowych, a także podłóg drewnianych. Daje to Państwu możliwość wyboru wymarzonej podłogi do swojego domu lub mieszkania spośród niezliczonych wzorów dostępnych w naszych salonach.

Bez względu na materiał (podłogi gresowe, drewniane czy laminowane) zakupicie je Państwo u nas w cenie obniżonej o podatek VAT. Nasi doradcy pokażą różnice w użytkowaniu i konserwacji paneli laminowanych, płytek ceramicznych i podłóg drewnianych a Państwo zdecydujecie, które rozwiązanie najbardziej odpowiada Waszym oczekiwaniom. Dużą przewaga naszych Salonów jest możliwość zestawienia na miejscu wielu modeli podłóg z wielu materiałów a wsparcie projektowe (darmowy projekt łazienki oraz bardzo atrakcyjny projekt całego mieszkania) ułatwi wybór spośród wielu dostępnych wzorów.

Poza podłogami do domu, dzięki promocji możecie Państwo także w świetnych cenach urządzić swoją łazienką. Płytki do łazienek także objęte są promocją „BEZ VAT”. Promocja ta ŁĄCZY SIĘ z promocją „WIZUALIZACJA ŁAZIENKI 3D gratis„.
Zapraszamy do odwiedzenia naszych Salonów!