Podłogi drewniane Głogów

8 stycznia 2019, In: Głogów, Jak dojechać

W naszym salonie znajdą Państwo szeroki wybór podłóg drewnianych, które charakteryzują się eleganckim wyglądem oraz bardzo dużą wytrzymałością. Podłoga z drewna to komfort, który należy się każdemu człowiekowi, który żyje zgodnie z naturą. Drewno jest naturalnym, wytrzymałym materiałem budowlanym, który był wykorzystywany przez naszych prapradziadków do budowy i wykończenia swoich domów. Przez pewien czas materiały sztuczne zajęły miejsce, które należało do naturalnych odnawialnych elementów wykończenia wnętrz. Obecnie naturalne podłogi drewniane, to nie tylko wyznacznik dobrego stylu, ale też trend w nowoczesnym wykończeniu wnętrz.

Gdzie montować podłogi drewniane?

Salon, pokój, przedpokój to miejsca, gdzie najczęściej decydujemy się na ciepły i wytrzymały materiał na podłogę drewnianą. Podłogi drewniane mają bardzo dużo plusów, dla tego pomimo wielu innych materiałów do wykończenia, które są obecne na rynku, drewno nadal będzie kasowało się na najważniejszym miejscu. Podłoga drewniana daje nam możliwość otoczenia się naturalnym i zdrowym produktem, który będzie z nami przez długie lata. Wytrzymałość na ścieranie, zarysowanie, a nawet na lekkie zalanie to zalety przemawiające za podłogą drewnianą. Podłogi drewniane są wykonana z najlepszej jakości drzew, które pochodzą z perfekcyjnych upraw leśnych. Decydując się na podłogę drewnianą, należy wybrać rodzaj drzewa, którego barwa, słoje oraz wytrzymałość najbardziej nam odpowiadają.

Podłogi drewniane wykonane z desek dębowych charakteryzują się dużą wytrzymałością na ścieranie, zarysowania oraz oryginalną ciemniejszą barwą. Podłoga drewniana wykonana z desek dębowych ma ciekawe słoje oraz sęki, które nadają naszemu wnętrzu niepowtarzalnego stylu. Podłogi drewniane wykonane z desek jesionowych charakteryzują się dużo jaśniejszą barwą niż dąb o ciemniejszych słojach. Podłogi wykonane z drewna jesionowego charakteryzują się dużą wytrzymałością na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne do tego dosyć giętkie co powoduje, iż nie wykrzywiają się podczas zmiany temperatury. Zalety drewna jesionowego, są znane nam już od wielu lat, gdyż często było ono wykorzystywane w stolarce jako cenny materiał budowlany. Podłoga z drewna jesionowego często jest zalecana w mieszkaniach, gdzie jest podłogowe ogrzewanie, gdyż materiał ten nie będzie zmieniał swojej pierwotnej formy podczas sezonu grzewczego.

Podłogi drewniane wykonane z desek akacjowych charakteryzują się oliwkowo-brązową barwą oraz bardzo dużą wytrzymałością, twardością oraz łatwością w obróbce mechanicznej. Główną zaletą podłogi drewnianej wykonanej z drzewa akacji jest stabilność na zmiany wilgotności oraz elegancki stylowy wygląd.

W naszym salonie podłóg blisko Głogowa znajdą Państwo deski podłogowe naturalne z niewykończoną powierzchnią, którą możemy sami wykończyć w preferowany przez nas sposób lub też gotowe do ułożenia podłogi oraz panele drewniane. Gotowe do układania deski podłogowe są fabrycznie lakierowane oraz zabezpieczane przed szkodnikami żerującymi w drewnie. Precyzyjny natrysk środkami impregnującymi to gwarancja, iż nasza podłoga drewniana będzie trwała na wszelkiego rodzaju insekty. Fabryczne lakierowanie drewna daje nam komfort, iż lakier jest równomiernie rozprowadzony po całej powierzchni deski podłogowej. Wykorzystywane środki zabezpieczające drewnianą podłogę posiadają wszystkie atesty bezpieczeństwa oraz odporność na wiele lat.

 

JAK DOJECHAĆ DO SALONU ŁAZIENEK Z GŁOGOWA?

ZNAJDŹ NASZ SALON Z WYPOSAŻENIEM ŁAZIENEK, PŁYTEK, DRZWI I KLAMEK:
Dzierżoniów, Lubin, Głogów, Legnica, Świdnica